Bądźmy Razem Bezpieczni
Konkurs
Konkurs zakończony. Dziękujemy wszystkim za oddane głosy. Pasażerowie wybrali najsympatyczniejszego kierowcę/motorniczego grudziądzkiej komunikacji miejskiej. W konkursie oddano 3834 ważnych głosów. Pierwsze miejsce zajęła motornicza Grażyna Haras z numerem 168 (MZK) - 447 głosów, na drugiej lokacie znalazł się kierowca Roman Krauze z numerem 24 (ARRIVA) - 413 głosów, a trzecie miejsce uzyskał kierowca Michał Gadziński z numerem 78 (MZK) - 370 głosów.
Powiększ
Powiększ
ATRAKCYJNE TERENY INWESTYCYJNE
Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Grudziądzu
oferuje do sprzedaży niezabudowane nieruchomości, stanowiące własność Spółki. Szczegóły:

---> SPRAWDŹ <---
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: Daniel
BIP
Biuletyn Informacji Publicznej


IP
IP'
Kup bilet przez Internet!
Stacja paliw

align='center' 4,72 PLN align='center'
4,73 PLN
Wysoka jakość w rozsądnej cenie!
Zapraszamy do stałej współpracy
Aktualizacja: 27.04.2015
Aktualne ceny - zadzwoń
56 45 04 233
Z ostatniej chwili...
 • Utrudnienia lini nr 4

  29/05/2015 08:21
  Informacje związane z komunikacją miejskąInformujemy, iż w związku z brakiem możliwości zawrócenia autobusem w miejscowości Wielkie Lniska od dnia dzisiejszego tj. 29-05-2015 r. kursy wykonywane do tej miejscowości skierowane zostaną do ulicy Lipowej. Utrudnienia mają potrwać około 2 tygodni. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
 • Zmiana cennika

  21/04/2015 12:07
  Informacje związane z komunikacją miejskąKOMUNIKAT Informujemy, że od dnia 1 maja 2015 r. obowiązywać będzie nowa taryfa przewozowa - UCHWAŁA NR VI/38/15 Rady Miejskiej Grudziądza z dnia 25 marca 2015 r. w sprawie cen za usługi przewozowe w publicznym transporcie zbiorowym. W związku ze zmianą cennika taryfowego prosimy wszystkich pasażerów o zapoznanie się z nowym cennikiem, który dostępny będzie w formie elek...
 • Przebudowa ulicy Sobieskiego

  03/04/2015 07:45
  Roboty drogoweInformujemy, iż od 8 kwietnia 2015 roku rozpoczną się prace drogowe, związane z przebudową ulicy Sobieskiego, które w pierwszym etapie przeprowadzane będą na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Konstytucji 3 Maja (budowa ronda). W związku z tym linie komunikacyjne nr 4, 14, 17, 19, 21 oraz N nie będą miały możliwości przejazdu przez wspomniane skrzyżowanie i od przystanku Sobiesk...
 • Testy nowego Tramwaju II

  12/02/2015 11:55
  Informacje związane z komunikacją miejskąMiło nam zakomunikować, że w dniu dzisiejszym przeprowadzone zostały testy nowego tramwaju nisko-podłogowego bydgoskiej firmy "PESA". Tym samym od dzisiaj będzie można zobaczyć tramwaj na miejskich torowiskach. Kliknij na zdjęcie aby powiększyć
 • Zakłócenia przy Starostwie Pow...

  06/02/2015 09:25
  Zakłócenia w ruchuW okresie 09.02.2015 r. (godz. 12:00) &#8211; 14.02.2015 r. (godz. 18:00) odbędzie się zgromadzenie publiczne, pikieta pod Starostwem Powiatowym w Grudziądzu &#8211; w związku z akcją rolników. W związku z tym możliwe są realne utrudnienia w kursowaniu pojazdów, nie tylko komunikacji miejskiej.
Witamy!

Zapraszamy do korzystania z serwisu
MZK Sp. z o.o. Mamy nadzieję, że znajdziesz na naszych stronach poszukiwane informacje.
Jednak gdyby nie udało Ci się ich znaleźć, prosimy przekazać nam swoją sugestię
[]
Prosimy także o wyrażenie opinii w naszej
[ Księdze Gości.].

Zespół adminów.
Info
Powitanie
Witaj na stronie Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. w Grudziądzu.
Miło nam poinformować, że Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Grudziądzu zajął wysoką, bo 6 lokatę w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Przedsiębiorstw Komunikacji Miejskiej w 2014 roku. Ranking organizowany jest przez Strefę Gospodarki - ogólnopolski dodatek Dziennika Gazeta Prawna. Kryteria oceny były bardzo szerokie. Brano pod uwagę nie tylko kondycję finansową firm, ale także dane techniczne, działalności na rzecz lokalnej społeczności i zdobyte osiągnięcia. Do czołówki najczęściej trafiają przedsiębiorstwa aglomeracyjne, dlatego 6. lokatę nasza Spółka traktuje jako szczególne wyróżnienie. Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem, jakiego udzielił Prezes MZK Sp. z o.o. pan Paweł Maniszewski.
Link do artykułu
PRACA DLA SPECJALISTY ds. BHP
Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Bezpieczeństwa i higieny pracy.
Kandydat musi posiadający wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bhp albo studia podyplomowe w zakresie bhp
oraz co najmniej 1 rok stażu w służbie bhp.
Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie podania i CV wraz ze zdjęciem na adres: Dworcowa 47 do pokoju nr 5 do dnia 21 maja 2015 r.
Kontakt: 56-45-04-216
Zarząd Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu posiada do zbycia niezabudowane nieruchomości.

---> POZNAJ SZCZEGÓŁY <---

PRACA DLA KIEROWCÓW
Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko kierowcy.
Kandydat musi posiadać ważne prawo jazdy kategorii D. Oferta skierowana jest także do emerytów i rencistów mogących pracować w niepełnym wymiarze czasu pracy. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie podania i CV wraz ze zdjęciem na adres: Dworcowa 47 do pokoju nr 5. Kontakt: 56-45-04-216
PROMOCJA NA OKRĘGOWEJ STACJI KONTROLI POJADÓW !!!
obraz
Dla posiadaczy kart rabatowych dostępny jest rabat na badanie w wysokości

15%
Pobierz regulamin
Utrudnienia lini nr 4
Informacje związane z komunikacją miejską
Informujemy, iż w związku z brakiem możliwości zawrócenia autobusem w miejscowości Wielkie Lniska od dnia dzisiejszego tj. 29-05-2015 r. kursy wykonywane do tej miejscowości skierowane zostaną do ulicy Lipowej.

Utrudnienia mają potrwać około 2 tygodni.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
Zmiana cennika
Informacje związane z komunikacją miejską
KOMUNIKAT
Informujemy, że od dnia 1 maja 2015 r. obowiązywać będzie nowa taryfa przewozowa
- UCHWAŁA NR VI/38/15 Rady Miejskiej Grudziądza z dnia 25 marca 2015 r.
w sprawie cen za usługi przewozowe w publicznym transporcie zbiorowym.
W związku ze zmianą cennika taryfowego prosimy wszystkich pasażerów o zapoznanie się
z nowym cennikiem, który dostępny będzie w formie elektronicznej w załączniku oraz na stronie internetowej:
www.transport.grudziadz.pl oraz
w wersji papierowej w punktach sprzedaży biletów.


Link do cennika w formie PDF
Przebudowa ulicy Sobieskiego
Roboty drogoweInformujemy, iż od 8 kwietnia 2015 roku rozpoczną się prace drogowe, związane z przebudową ulicy Sobieskiego, które w pierwszym etapie przeprowadzane będą na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Konstytucji 3 Maja (budowa ronda).

W związku z tym linie komunikacyjne nr 4, 14, 17, 19, 21 oraz N nie będą miały możliwości przejazdu przez wspomniane skrzyżowanie i od przystanku Sobieskiego / Garaże kursować będą przez ulicę Łęgi, gdzie przy skrzyżowaniu z ulicą Hubala zlokalizowany będzie dodatkowy przystanek komunikacyjny.

Do odwołania nieczynne będę przystanki: Sobieskiego / Szkoła i Sobieskiego / Gąsiorowskiego.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy wszystkich pasażerów.
Testy nowego Tramwaju II
Informacje związane z komunikacją miejskąMiło nam zakomunikować, że w dniu dzisiejszym przeprowadzone zostały testy nowego tramwaju nisko-podłogowego bydgoskiej firmy "PESA".
Tym samym od dzisiaj będzie można zobaczyć tramwaj na miejskich torowiskach.


obraz obraz obraz obraz


obraz obraz obraz obraz

obraz


Kliknij na zdjęcie aby powiększyć
Zakłócenia przy Starostwie Powiatowym w Grudziądzu
Zakłócenia w ruchuW okresie 09.02.2015 r. (godz. 12:00) – 14.02.2015 r. (godz. 18:00) odbędzie się zgromadzenie publiczne, pikieta pod Starostwem Powiatowym w Grudziądzu – w związku z akcją rolników. W związku z tym możliwe są realne utrudnienia w kursowaniu pojazdów, nie tylko komunikacji miejskiej.
Testy nowego Tramwaju
Informacje związane z komunikacją miejską
Miło nam zakomunikować, iż niedalekiej przyszłości na okres miesiąca będzie można zobaczyć nowy tramwaj serii "Swing" bydgoskiej firmy "PESA".obraz obraz obraz obraz

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć
Zmiany w kursowaniu linii 4 i 10
Informacje związane z komunikacją miejskąInformujemy, że od 1 stycznia 2015 wprowadzone zostaną korekty do rozkładów jazdy linii komunikacyjnych nr 4 oraz 10.

W rozkładzie jazdy linii nr 4 we wszystkie dni powszednie wprowadzony zostanie dodatkowy kurs na trasie Lipowa / Szkoła – Rządz, realizowany o godzinie 15:33.

W rozkładzie jazdy linii nr 10 we wszystkie dni powszednie realizowany będzie kurs na trasie Biały Bór / Jeronimo do przystanku Południowa, o godzinie 06:20.

Dodatkowo w dni powszednie zajęć szkolnych wprowadzony zostanie kurs na trasie Wałdowo – Al. 23 Stycznia, który realizowany będzie o godzinie 07:15.
Pogoda